Wózki Śląsk - sklep dziecięcy

Sprzedaż artykułów dziecięcych, wózków i akcesoriów

Sklep internetowy - WEJŚCIE

O nas

Zapraszamy do naszego sklepu mieszczącego się w centrum Będzina przy Alei H. Kołłątaja 16.

W sklepie znajdą Państwo duży wybór wózków dziecięcych, zarówno wielofunkcyjnych (dwuczęściowych, trzyczęściowych, bliźniaczych), jak i wózków spacerowych takich firm jak m.in. 4Baby, Adamex, Anex, Adbor, Baby Jogger, Baby Merc, Bebetto, Camarelo, Easy Go, Euro Cart, Espiro, Graco, Jane, Junama, Maxi Cosi, Quinny, Roan, Tako, Tutek, a także Babe Boss, Caretero, Lionelo, Lorelli, Quatro, Raf Pol i inne. Oferujemy także foteliki samochodowe w każdej grupie wagowej, łóżeczka, materace, bujaczki, huśtawki, a także zabawki, rowerki i pojazdy akumulatorowe. Opierając się o nasze wieloletnie doświadczenie w branży dziecięcej, pomożemy wybrać wózek dopasowany do Waszych potrzeb.

Zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą fotelików samochodowych, łóżeczek, pościeli, krzesełek do karmienia, chodzików, bujaczków, zabawek i pozostałych artykułów, które zapewnią spokojne i beztroskie dorastanie Waszych pociech.

Jako że jesteśmy firmą, która ciągle się rozwija i poszerza swój asortyment namawiamy do śledzenia nowości pojawiających się w naszej ofercie. Jednocześnie będziemy wdzięczni za wszelkie sugestie odnośnie produktów, które chcielibyście znaleźć w naszym sklepie.

Pamiętajcie, w naszym sklepie zawsze możecie liczyć na profesjonalną obsługę i doradztwo.